EBM Papst 3412NGLE aksijalni ventilator 12 V/DC 58 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 25 mm
- Kataloški br:
- 3396080 - 62
- Oznaka:
- 9292506407
- EAN:
- 2050012116167
- Kataloški br:
- 3396080 - 62
- Oznaka:
- 9292506407
- EAN:
- 2050012116167
EBM Papst 3412NGLE aksijalni ventilator 12 V/DC 58 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 25 mm
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 3412NGLE |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| min. pogonski napon | 8 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 15 V/DC |
| Pogonski napon | 8 - 15 V/DC |
| Snaga | 1.1 W |
| Položaj | obični ležaj |
| Broj okretaja | 1950 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 24 dBA |
| Protok zraka | 58 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 80000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 92 mm |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 92 x 92 x 25 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.