EBM Papst 3556 aksijalni ventilator 230 V/AC 75.0 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3395872 - 62
- Oznaka:
- 9244014710
- EAN:
- 2050012112084
- Kataloški br:
- 3395872 - 62
- Oznaka:
- 9244014710
- EAN:
- 2050012112084
EBM Papst 3556 aksijalni ventilator 230 V/AC 75.0 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 38 mm
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 3556 |
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Snaga | 8.5 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 2600 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 34 dBA |
| Protok zraka | 75.0 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 62500 h |
| Min. temperatura | 1 °C |
| Maks. temperatura | 95 °C |
| Dužina | 92 mm |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 92 x 92 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.