EBM Papst 412-099 aksijalni ventilator 5 V/DC 10 m³/h (D x Š x V) 40 x 40 x 20 mm
- Kataloški br:
- 3395890 - 62
- Oznaka:
- 9291708099
- EAN:
- 2050012112268
- Kataloški br:
- 3395890 - 62
- Oznaka:
- 9291708099
- EAN:
- 2050012112268
EBM Papst 412-099 aksijalni ventilator 5 V/DC 10 m³/h (D x Š x V) 40 x 40 x 20 mm
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 412-099 |
| Nazivni napon | 5 V/DC |
| min. pogonski napon | 10 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 14 V/DC |
| Pogonski napon | 10 - 14 V/DC |
| Snaga | 0.8 W |
| Položaj | obični ležaj |
| Broj okretaja | 6000 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 20 dBA |
| Protok zraka | 10 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 32500 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Dužina | 40 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 20 mm |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 40 x 20 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.