EBM Papst 414F/2 aksijalni ventilator 24 V/DC 9 m³/h (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm
- Kataloški br:
- 3395919 - 62
- Oznaka:
- 9291705069
- EAN:
- 2050012114552
- Kataloški br:
- 3395919 - 62
- Oznaka:
- 9291705069
- EAN:
- 2050012114552
EBM Papst 414F/2 aksijalni ventilator 24 V/DC 9 m³/h (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 414F/2 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 20 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 20 - 28 V/DC |
| Snaga | 0.8 W |
| Položaj | obični ležaj |
| Broj okretaja | 5400 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 22 dBA |
| Protok zraka | 9 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 30000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Dužina | 40 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 10 mm |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.