EBM Papst 4414FL aksijalni ventilator 24 V/DC 91 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 25 mm
- Kataloški br:
- 3396015 - 62
- Oznaka:
- 9293505528
- EAN:
- 2050012115511
- Kataloški br:
- 3396015 - 62
- Oznaka:
- 9293505528
- EAN:
- 2050012115511
EBM Papst 4414FL aksijalni ventilator 24 V/DC 91 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 25 mm
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 4414FL |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 18 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 18 - 28 V/DC |
| Snaga | 1.2 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 1600 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 26 dBA |
| Protok zraka | 91 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 80000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 75 °C |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 119 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 119 x 25 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.