EBM Papst 4418/2ML aksijalni ventilator 48 V/DC 168 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3396165 - 62
- Oznaka:
- 9293510587
- EAN:
- 2050012117010
- Kataloški br:
- 3396165 - 62
- Oznaka:
- 9293510587
- EAN:
- 2050012117010
EBM Papst 4418/2ML aksijalni ventilator 48 V/DC 168 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 4418/2ML |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| min. pogonski napon | 36 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 60 V/DC |
| Pogonski napon | 36 - 60 V/DC |
| Snaga | 3.2 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 3000 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 40 dBA |
| Protok zraka | 168 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 65000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 75 °C |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 119 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.