EBM Papst 4418H aksijalni ventilator 48 V/DC 240 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3395896 - 62
- Oznaka:
- 9293510504
- EAN:
- 2050012112329
- Kataloški br:
- 3395896 - 62
- Oznaka:
- 9293510504
- EAN:
- 2050012112329
EBM Papst 4418H aksijalni ventilator 48 V/DC 240 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 4418H |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| min. pogonski napon | 36 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 60 V/DC |
| Pogonski napon | 36 - 60 V/DC |
| Snaga | 8.6 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 4300 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 50 dBA |
| Protok zraka | 240 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 57500 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 119 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.