EBM Papst 4656ZH aksijalni ventilator 230 V/AC 180.0 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3396090 - 62
- Oznaka:
- 9244014870
- EAN:
- 2050012116266
- Kataloški br:
- 3396090 - 62
- Oznaka:
- 9244014870
- EAN:
- 2050012116266
EBM Papst 4656ZH aksijalni ventilator 230 V/AC 180.0 m³/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 4656ZH |
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Snaga | 19 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 3100 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 42 dBA |
| Protok zraka | 180.0 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 40000 h |
| Min. temperatura | 1 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 119 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.