EBM Papst 5114N aksijalni ventilator 24 V/DC 260 m³/h (D x Š x V) 135 x 135 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3395929 - 62
- Oznaka:
- 9295410021
- EAN:
- 2050012114651
- Kataloški br:
- 3395929 - 62
- Oznaka:
- 9295410021
- EAN:
- 2050012114651
EBM Papst 5114N aksijalni ventilator 24 V/DC 260 m³/h (D x Š x V) 135 x 135 x 38 mm
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 5114N |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 12 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 12 - 30 V/DC |
| Snaga | 9.5 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 2900 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 48 dBA |
| Protok zraka | 260 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 80000 h |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 72 °C |
| Dužina | 135 mm |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 135 x 135 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.