EBM Papst 5218NH aksijalni ventilator 48 V/DC 252 m³/h (D x Š x V) 127 x 127 x 38 mm
- Kataloški br:
- 3396019 - 62
- Oznaka:
- 9294310609
- EAN:
- 2050012115559
- Kataloški br:
- 3396019 - 62
- Oznaka:
- 9294310609
- EAN:
- 2050012115559
EBM Papst 5218NH aksijalni ventilator 48 V/DC 252 m³/h (D x Š x V) 127 x 127 x 38 mm
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 5218NH |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| min. pogonski napon | 36 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 56 V/DC |
| Pogonski napon | 36 - 56 V/DC |
| Snaga | 9.6 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 3650 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 50 dBA |
| Protok zraka | 252 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 45000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Dužina | 127 mm |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 38 mm |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 127 x 38 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.