EBM Papst 605F aksijalni ventilator 5 V/DC 27 m³/h (D x Š x V) 60 x 60 x 15 mm
- Kataloški br:
- 3395857 - 62
- Oznaka:
- 9291708611
- EAN:
- 2050012113012
- Kataloški br:
- 3395857 - 62
- Oznaka:
- 9291708611
- EAN:
- 2050012113012
EBM Papst 605F aksijalni ventilator 5 V/DC 27 m³/h (D x Š x V) 60 x 60 x 15 mm
99.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
99.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 605F |
| Nazivni napon | 5 V/DC |
| min. pogonski napon | 4.5 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 5.2 V/DC |
| Pogonski napon | 4.5 - 5.2 V/DC |
| Snaga | 1.2 W |
| Položaj | obični ležaj |
| Broj okretaja | 4000 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 27 dBA |
| Protok zraka | 27 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 32500 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Dužina | 60 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 15 mm |
| dim. | (D x Š x V) 60 x 60 x 15 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.