EBM Papst 614NML aksijalni ventilator 24 V/DC 23 m³/h (D x Š x V) 60 x 60 x 25 mm
- Kataloški br:
- 3395938 - 62
- Oznaka:
- 9292206140
- EAN:
- 2050012114743
- Kataloški br:
- 3395938 - 62
- Oznaka:
- 9292206140
- EAN:
- 2050012114743
EBM Papst 614NML aksijalni ventilator 24 V/DC 23 m³/h (D x Š x V) 60 x 60 x 25 mm
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 614NML |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 18 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 18 - 28 V/DC |
| Snaga | 1 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 3000 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 21 dBA |
| Protok zraka | 23 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 80000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Dužina | 60 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 60 x 60 x 25 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.