EBM Papst 6424H aksijalni ventilator 24 V/DC 460 m³/h (D x Š x V) 172 x 150 x 51 mm
- Kataloški br:
- 3395903 - 62
- Oznaka:
- 9295414327
- EAN:
- 2050012112398
- Kataloški br:
- 3395903 - 62
- Oznaka:
- 9295414327
- EAN:
- 2050012112398
EBM Papst 6424H aksijalni ventilator 24 V/DC 460 m³/h (D x Š x V) 172 x 150 x 51 mm
585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 6424H |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 12 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 12 - 28 V/DC |
| Snaga | 26 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 4000 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 60 dBA |
| Protok zraka | 460 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 70000 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Dužina | 172 mm |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 51 mm |
| dim. | (D x Š x V) 172 x 150 x 51 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.