EBM Papst 8312NM aksijalni ventilator 12 V/DC 47 m³/h (D x Š x V) 80 x 80 x 32 mm
- Kataloški br:
- 3395949 - 62
- Oznaka:
- 9292910108
- EAN:
- 2050012114859
- Kataloški br:
- 3395949 - 62
- Oznaka:
- 9292910108
- EAN:
- 2050012114859
EBM Papst 8312NM aksijalni ventilator 12 V/DC 47 m³/h (D x Š x V) 80 x 80 x 32 mm
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 8312NM |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| min. pogonski napon | 6 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 15 V/DC |
| Pogonski napon | 6 - 15 V/DC |
| Snaga | 1.5 W |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Broj okretaja | 3300 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 29 dBA |
| Protok zraka | 47 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 102500 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 75 °C |
| Dužina | 80 mm |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 32 mm |
| dim. | (D x Š x V) 80 x 80 x 32 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.