EBM Papst 9544014151 radijalni ventilator 230 V/AC 113.0 m³/h
- Kataloški br:
- 3396474 - 62
- Oznaka:
- 9544014151
- EAN:
- 2050012119700
- Kataloški br:
- 3396474 - 62
- Oznaka:
- 9544014151
- EAN:
- 2050012119700
EBM Papst 9544014151 radijalni ventilator 230 V/AC 113.0 m³/h
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radijalni ventilator |
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Snaga | 19 W |
| Broj okretaja | 2900 U/min |
| Protok zraka | 113.0 m³/h |
| Min. temperatura | 1 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š) 138 mm x 40 mm |
| Širina | 40 mm |
| Dužina | 138 mm |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Vijek trajanja | 35000 h |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.