EBM Papst 9594310120 radijalni ventilator 24 V/DC 88 m³/h
- Kataloški br:
- 3396459 - 62
- Oznaka:
- 9594310120
- EAN:
- 2050012119557
- Kataloški br:
- 3396459 - 62
- Oznaka:
- 9594310120
- EAN:
- 2050012119557
EBM Papst 9594310120 radijalni ventilator 24 V/DC 88 m³/h
390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radijalni ventilator |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Snaga | 4.9 W |
| Broj okretaja | 2550 U/min |
| Protok zraka | 88 m³/h |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 75 °C |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 180 x 180 x 40 mm |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 40 mm |
| Dužina | 180 mm |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Vijek trajanja | 62500 h |
| min. pogonski napon | 12 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.