EBM Papst 9594310413 radijalni ventilator 48 V/DC 54 m³/h
- Kataloški br:
- 3396467 - 62
- Oznaka:
- 9594310413
- EAN:
- 2050012119632
- Kataloški br:
- 3396467 - 62
- Oznaka:
- 9594310413
- EAN:
- 2050012119632
EBM Papst 9594310413 radijalni ventilator 48 V/DC 54 m³/h
420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radijalni ventilator |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Snaga | 14.7 W |
| Broj okretaja | 3500 U/min |
| Protok zraka | 54 m³/h |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 65 °C |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dužina | 120 mm |
| Položaj | kruglični ležaj |
| min. pogonski napon | 36 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 53 V/DC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.