EBM Papst 9694340094 dijagonalni ventilator 24 V/DC 270 m³/h
- Kataloški br:
- 3396417 - 62
- Oznaka:
- 9694340094
- EAN:
- 2050012119137
- Kataloški br:
- 3396417 - 62
- Oznaka:
- 9694340094
- EAN:
- 2050012119137
EBM Papst 9694340094 dijagonalni ventilator 24 V/DC 270 m³/h
375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dijagonalni ventilator |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Snaga | 18.5 W |
| Broj okretaja | 5000 U/min |
| Protok zraka | 270 m³/h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 65 °C |
| Razvoj buke (maks.) | 56 dBA |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 127 x 38 mm |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dužina | 127 mm |
| Položaj | kruglični ležaj |
| Vijek trajanja | 70000 h |
| min. pogonski napon | 16 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.