ECOVACS DEEBOT mini robot usisavač i krpa za čišćenje plava boja, bijela
- Kataloški br:
- 3444025 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
- Kataloški br:
- 3444025 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
ECOVACS DEEBOT mini robot usisavač i krpa za čišćenje plava boja, bijela
1,720.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,720.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bez vrećice 1,4 l Plava, Bijela
- Mokro brisanje
- Automatski povratak na baznu stanicu
- 55 dB
- Litij-ionska (Li-Ion) 3200 mAh Vrijeme rada: 150 min Vrijeme punjenja: 2 h
- 9000 Pascala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot usisavač i krpa za čišćenje |
| dim. | (Š x V x D) 286 x 100 x 286 mm |
| Kapacitet baterije | 3200 mAh |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Baterijski napon | 14.8 V |
| Težina | 3.1 kg |
| Boja | plava boja bijela |
| Vrijeme punjenja | 2 h |
| Širina | 286 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 286 mm |
| Maks. radna buka | 55 dB |
| Potrošnja struje u pogonu | 70 W |
| da | |
| da | |
| 1.7 cm | |
| 1.4 l | |
| 8.96 kg | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 9000 Pascal | |
| 5.86 kg | |
| 150 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10.8 kg | |
| ne | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
S kompaktnim promjerom kućišta od samo 28,6 cm, Deebot mini lako se uklapa čak i u najuže prostore - bilo da se radi o uskim hodnicima, ispod nogu namještaja ili kaotičnoj dječjoj sobi. Mini OMNI stanica, s površinom od samo 0,08 m² i visinom od samo 38,5 cm, kompaktna je i štedi prostor. Zahvaljujući maloj veličini, ne zahtijeva dodatni prostor i lako se uklapa u male stanove.
Zbog toga je idealno rješenje za kompaktne životne prostore. Unatoč maloj veličini, ne utječe na performanse. Nudi vrhunske značajke poput sušenja vrućim zrakom na 45°C, koje održava vaš mop i podnu ploču suhima, bez bakterija i mirisa zahvaljujući ventilatoru visokih performansi.
Automatsko pražnjenje brine se za skupljanje prašine bez napora, dok inteligentno dubinsko čišćenje osigurava temeljito čišćenje bez napora. Samočišćenje jednim dodirom pojednostavljuje održavanje, a sveobuhvatna antibakterijska zaštita osigurava zdraviji i higijenskiji dom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zbog toga je idealno rješenje za kompaktne životne prostore. Unatoč maloj veličini, ne utječe na performanse. Nudi vrhunske značajke poput sušenja vrućim zrakom na 45°C, koje održava vaš mop i podnu ploču suhima, bez bakterija i mirisa zahvaljujući ventilatoru visokih performansi.
Automatsko pražnjenje brine se za skupljanje prašine bez napora, dok inteligentno dubinsko čišćenje osigurava temeljito čišćenje bez napora. Samočišćenje jednim dodirom pojednostavljuje održavanje, a sveobuhvatna antibakterijska zaštita osigurava zdraviji i higijenskiji dom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- robot
- Automatska stanica za pražnjenje
- baza
- Uputstva za korištenje
- Bočna četka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.