ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI GEN 2 EU robot usisavač i krpa za čišćenje crna, zlatna
- Kataloški br:
- 3533230 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
- Kataloški br:
- 3533230 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI GEN 2 EU robot usisavač i krpa za čišćenje crna, zlatna
2,460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot usisavač i krpa za čišćenje |
| Vrijeme pogona (maks.) | 180 min |
| dim. | (D x Š x V) 35.3 x 35 x 9.8 cm |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Razvoj buke | 64.9 dB |
| Težina | 5 kg |
| Boja | crna zlatna |
| Vrijeme punjenja (min.) | 120 min |
| Širina | 35 cm |
| Visina | 9.8 cm |
| Dužina | 35.3 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.