ECOVACS WINBOT MINI EU robot za čišćenje prozora siva, bijela
- Kataloški br:
- 3533228 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
- Kataloški br:
- 3533228 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
ECOVACS WINBOT MINI EU robot za čišćenje prozora siva, bijela
925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot za čišćenje prozora |
| Boja | siva bijela |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 215 x 55 mm |
| Težina | 1.3 kg |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Maks. radna buka | 63 dB |
| da | |
| 22 x 25 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.