ECOVACS WINBOT W2 PRO OMNI robot za čišćenje prozora bijela
- Kataloški br:
- 3454806 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
- Kataloški br:
- 3454806 - 62
- EAN:
- 6.97014E+12
ECOVACS WINBOT W2 PRO OMNI robot za čišćenje prozora bijela
1,870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot za čišćenje prozora |
| Boja | bijela |
| dim. | (D x Š x V) 271 x 271 x 77 mm |
| Težina | 3.1 kg |
| Kapacitet baterije | 4500 mAh |
| Širina | 271 mm |
| Visina | 77 mm |
| Dužina | 271 mm |
| Maks. radna buka | 63 dB |
| Vrijeme pogona s akum. | 110 min |
| 30 x 40 cm | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.