Ehmann 0221x00052309 osobna zaštita-razdjelna letva 5-struki siva utičnica 1 St.
- Kataloški br:
- 551569 - 62
- Oznaka:
- 0221x00052309
- EAN:
- 4012096024354
- Kataloški br:
- 551569 - 62
- Oznaka:
- 0221x00052309
- EAN:
- 4012096024354
Ehmann 0221x00052309 osobna zaštita-razdjelna letva 5-struki siva utičnica 1 St.
350.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
350.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S dvopolnim, osvjetljenim prekidačem Robusni plastični profil s povećanom zaštitom od dodira
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke letve s utičnicama | sigurnost osoba s prekidačem |
| Utičnice | 5 |
| Duljina kabela | 1.50 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Vrsta montaže | montažni otvori |
| Materijal | plastika |
| Izvedba | s DI ličnim zaštitnim utikačem |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Priključna snaga | 3600 W |
| Boja | siva |
| Dužina | 462 mm |
| Širina | 72 mm |
| Visina | 47 mm |
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
| Vrsta proizvoda | osobna zaštita-razdjelna letva |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)