Ei Electronics Ei650+ML-3X179 detektor dima uklj. 10-godišnja baterija baterijski pogon (Ø x V) 115 mm x 45 mm
- Kataloški br:
- 3637284 - 62
- Oznaka:
- Ei650+ML-3X179
- EAN:
- 4064161506296
- Kataloški br:
- 3637284 - 62
- Oznaka:
- Ei650+ML-3X179
- EAN:
- 4064161506296
Ei Electronics Ei650+ML-3X179 detektor dima uklj. 10-godišnja baterija baterijski pogon (Ø x V) 115 mm x 45 mm
85.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
85.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor dima |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Određene značajke detektora | uklj. 10-godišnja baterija |
| dim. | (Ø x V) 115 mm x 45 mm |
| Certificiranje | EN14604 Kriwan Q-Label |
| Sadržaj | 1 Set |
| Težina | 180 g |
| Visina | 45 mm |
| Promjer | 115 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)