Einhell 3424070 GE-CC 18/110 Li E-Solo akumulatorski aparat za čišćenje fuga najlon, čelik
- Kataloški br:
- 3556206 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3556206 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell 3424070 GE-CC 18/110 Li E-Solo akumulatorski aparat za čišćenje fuga najlon, čelik
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski aparat za čišćenje fuga |
| Materijal (čekinje) | najlon čelik |
| Materijal (tijelo) | aluminij |
| Širina | 26.8 cm |
| Visina | 32.7 cm |
| Dužina | 126.6 cm |
| Promjer | 110 mm |
| dim. | (Ø x V) 110 mm x 32.7 cm |
| Težina | 2.35 kg |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Vrsta pogona | akumulator |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.