Einhell 4170765 GC-DP 7035 N ECO PLUS pumpa sa crijevom 19000 l/h 8 m
- Kataloški br:
- 3437108 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3437108 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell 4170765 GC-DP 7035 N ECO PLUS pumpa sa crijevom 19000 l/h 8 m
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ECO PLUS: Veći protok uz malu potrošnju energije
- Plovni prekidač s kontinuiranim podešavanjem visine
- Kućište pumpe izrađeno od robusnog nehrđajućeg čelika
- Praktična ručka za nošenje za jednostavan transport
- Visokokvalitetna mehanička brtva za dugi vijek trajanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pumpa sa crijevom |
| Visina transportiranja (maks.) | 8 m |
| Transportna količina (maks.) | 19000 l/h |
| Tlak protoka (maKS.) | 0.8 bar |
| Dubina umakanja | 7 m |
| Maks. duljina kabla | 10 m |
| Plivajući prekidač | da |
| Dužina | 230 mm |
| Širina | 185 mm |
| Visina | 375 mm |
| dim. | (D x Š x V) 230 x 185 x 375 mm |
| Težina | 4.85 kg |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
Opis
Opis
Einhell pumpa za prljavu vodu GC-DP 7035 N ECO PLUS je pouzdan pomagač za učinkovito ispumpavanje ribnjaka, iskopanih jama, podruma ili za korištenje kišnice. Sa snagom od 700 W, pumpa ostvaruje protok od 19 000 litara na sat. Maksimalna visina isporuke je 8 metara. Maksimalna dubina uranjanja je 7 metara. Pumpa je dizajnirana za čestice prljavštine promjera do 35 mm. Zahvaljujući ECO PLUS tehnologiji, pumpa postiže veće protoke uz manju potrošnju energije. Pomoću kontinuirano podesivog plovnog prekidača, pumpa za prljavu vodu može se postaviti na kontinuirani rad ili na određenu razinu uključivanja/isključivanja. Kućište pumpe izrađeno je od izdržljivog, robusnog nehrđajućeg čelika, a ručka za nošenje na vrhu olakšava transport. Visokokvalitetna mehanička brtva i zaštita od preopterećenja osiguravaju dugi vijek trajanja. Kut od 90° G1½ (cca. 47,8 mm) AG x G1½ (cca. 47,8 mm) AG i univerzalni adapter za crijeva 25/32 mm i 33,3 mm (G 1) AG osiguravaju ispravan priključak.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Integrirano namatanje kabela na kućištu
- Integrirani nepovratni ventil
- Kut od 90° s univerzalnim priključkom
- Univerzalni adapter za crijeva 25/32 mm i 33,3 mm (G 1) AG
Opseg isporuke
- 90° priključak; univerzalni priključak
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)