Einhell 708022 HCS Holz, 22mm HCS list ubodne pile 22 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437148 - 62
- EAN:
- 4.00932E+12
- Kataloški br:
- 3437148 - 62
- EAN:
- 4.00932E+12
Einhell 708022 HCS Holz, 22mm HCS list ubodne pile 22 mm 1 kom.
19.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list ubodne pile |
| Širina lista pile | 22 mm |
| Širina | 10 mm |
| Dužina | 1 mm |
| Materijal | HCS |
| Svojstvo materijala | presvučen teflonom |
| Prikladnost materijala | tvrdo drvo meko drvo gipsana ploča plastika |
| Pogodno za robnu marku | Bosch Metabo Makita Dremel |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.