Einhell 708036 HCS Japanz., 65mm HCS list ubodne pile 65 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437146 - 62
- Oznaka:
- 708036
- EAN:
- 4009317080367
- Kataloški br:
- 3437146 - 62
- Oznaka:
- 708036
- EAN:
- 4009317080367
Einhell 708036 HCS Japanz., 65mm HCS list ubodne pile 65 mm 1 kom.
28.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
28.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Japanski zubi – Omogućuje brzo piljenje drveta, suhozida i plastike
- Robusni ugljični čelik – Izrađen od izdržljivog ugljičnog čelika za dugi vijek trajanja
- PTFE premaz – Smanjuje trenje i ostatke boje, štiti od korozije i povećava brzinu rezanja
- Zakrivljena rezna oštrica – Za čisto udubljivanje i precizne rezne rubove
- Funkcija brze izmjene – Otvoreni stražnji držač za brzu i sigurnu izmjenu oštrice
- Kompatibilnost – Pogodno za gotovo sve multifunkcionalne alate, osim Starlock strojeva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list ubodne pile |
| Širina lista pile | 65 mm |
| Širina | 10 mm |
| Dužina | 1 mm |
| Materijal | HCS |
| Svojstvo materijala | presvučen teflonom |
| Prikladnost materijala | tvrdo drvo meko drvo gipsana ploča plastika |
| Pogodno za robnu marku | Bosch Metabo Makita Dremel |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Originalni Einhell list pile za uranjanje izrađen od ugljičnog čelika (HCS) idealan je za preciznu obradu drva, kao i za rad s materijalima od suhe gradnje i plastikom. S širinom oštrice od 65 mm i dubinom uranjanja do 42 mm, omogućuje čiste i precizne rezove. Dvoredni japanski zubi osiguravaju brz napredak pri radu, posebno u tvrdom i mekom drvu.
PTFE premaz smanjuje trenje, minimizira ostatke boje i štiti list pile od korozije, dok zakrivljena rezna oštrica podržava optimalno ponašanje pri uranjanju. Funkcija brze izmjene s otvorenim nosačem omogućuje brzu i sigurnu izmjenu oštrica te osigurava udoban rad. List pile kompatibilan je s većinom komercijalno dostupnih višenamjenskih alata, ali nije prikladan za Starlock višenamjenske alatne strojeve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
PTFE premaz smanjuje trenje, minimizira ostatke boje i štiti list pile od korozije, dok zakrivljena rezna oštrica podržava optimalno ponašanje pri uranjanju. Funkcija brze izmjene s otvorenim nosačem omogućuje brzu i sigurnu izmjenu oštrica te osigurava udoban rad. List pile kompatibilan je s većinom komercijalno dostupnih višenamjenskih alata, ali nije prikladan za Starlock višenamjenske alatne strojeve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x list pile za uranjanje od ugljičnog čelika (širina 65 mm, dubina uranjanja 42 mm, PTFE premaz, japansko nazubljeno rezno rubno rezanje, otvoreni prihvat, prikladan za višenamjenske alate osim Starlocka)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.