Einhell 708048 halbrund BIM, 88mm BiM list ubodne pile 88 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437144 - 62
- EAN:
- 4.00932E+12
- Kataloški br:
- 3437144 - 62
- EAN:
- 4.00932E+12
Einhell 708048 halbrund BIM, 88mm BiM list ubodne pile 88 mm 1 kom.
32.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list ubodne pile |
| Širina lista pile | 88 mm |
| Širina | 12 mm |
| Dužina | 1 mm |
| Materijal | BiM |
| Svojstvo materijala | presvučen teflonom |
| Prikladnost materijala | obojeni metal lim |
| Pogodno za robnu marku | Bosch Metabo Makita Dremel |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.