Einhell 708070 Delta Raspel HM, 80mm tvrdi metal rašpa 80 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3436175 - 62
- Oznaka:
- 708070
- EAN:
- 4009317080701
- Kataloški br:
- 3436175 - 62
- Oznaka:
- 708070
- EAN:
- 4009317080701
Einhell 708070 Delta Raspel HM, 80mm tvrdi metal rašpa 80 mm 1 kom.
28.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
28.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Turpija s karbidnim premazom – Brzo i učinkovito uklanja punilo, ljepilo za pločice i ostatke betona.; Izdržljivi karbidni premaz – Pogodno za grubo brušenje različitih materijala, nudi visoku robusnost.; Funkcija brze izmjene – Otvoreni stražnji nosač omogućuje brzu i sigurnu izmjenu oštrice.; Široka kompatibilnost – Odgovara gotovo svim komercijalno dostupnim višenamjenskim alatima, osim Starlock višenamjenskim alatnim strojevima.; Zlatnosmeđa površina – Daje turpiji atraktivan izgled i dodatnu izdržljivost.; Precizan rad – S duljinom od 80 mm i debljinom oštrice od 1,20 mm za optimalne performanse i fleksibilnost.; Udobna upotreba – Dizajnirana za udoban rad u raznim primjenama.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rašpa |
| Širina lista pile | 80 mm |
| Širina | 12 mm |
| Dužina | 1.5 mm |
| Materijal | tvrdi metal |
| Svojstvo materijala | s karbidnim vrhom |
| Prikladnost materijala | pločice beton tvrdo drvo |
| Pogodno za robnu marku | Bosch Metabo Makita Dremel |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Originalna Einhell karbidna delta turpija duljine 80 mm pravi je pribor za učinkovito uklanjanje punila, ljepila za pločice i ostataka betona. Karbidni premaz osigurava dugi vijek trajanja i omogućuje grubo brušenje širokog spektra materijala. S debljinom oštrice od 1,20 mm i zlatnosmeđom površinom, turpija je robusna i funkcionalna. Funkcija brze izmjene otvorenog leđa omogućuje brzu i jednostavnu zamjenu oštrice te podržava udoban i siguran rad. Rašpa je kompatibilna s većinom komercijalno dostupnih višenamjenskih alata, ali nije prikladna za Starlock višenamjenske alatne strojeve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 1x 80 mm karbidna delta turpija (brza izmjena zahvaljujući otvorenom nastavku, karbidni premaz, debljina oštrice 1,20 mm, debljina nastavka 1,2 mm)
Opseg isporuke
- 1x 80 mm karbidna delta turpija (brza izmjena zahvaljujući otvorenom nastavku, karbidni premaz, debljina oštrice 1,20 mm, debljina nastavka 1,2 mm)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.