Einhell 708086 Sägeblatt halbrund DIA, 65mm dijamant list pile 65 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3436170 - 62
- Oznaka:
- 708086
- EAN:
- 4009317080862
- Kataloški br:
- 3436170 - 62
- Oznaka:
- 708086
- EAN:
- 4009317080862
Einhell 708086 Sägeblatt halbrund DIA, 65mm dijamant list pile 65 mm 1 kom.
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijamantno obložena ploča pile – Za precizno rezanje pločica, mramora, epoksidne smole i tras spojeva.; Kompaktan oblik – Savršeno za rad u kutovima i rubovima, čak i na teško dostupnim mjestima.; Robusni HCS materijal – S debljinom ploče 1,2 mm i dijamantnim premazom za čist rad.; Funkcija brze izmjene – Otvoreni nosač omogućuje brzu i jednostavnu izmjenu ploče.; Kompatibilnost s više alata – Pogodno za uobičajene višenamjenske alate, ali ne i za Starlock uređaje.; ;
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list pile |
| Širina lista pile | 65 mm |
| Širina | 12 mm |
| Dužina | 1 mm |
| Materijal | dijamant |
| Svojstvo materijala | s diamantnim vrhom |
| Prikladnost materijala | pločice plinobeton |
| Pogodno za robnu marku | Bosch Metabo Makita Dremel |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Originalna Einhell poluokrugla karbidna pila idealan je izbor za precizan rad na spojevima pločica, mramora, epoksidne smole i trasa. S duljinom od 87 mm i debljinom oštrice od 1,2 mm, nudi dugi vijek trajanja i učinkovitost. Dijamantni premaz idealan je za upotrebu u teško dostupnim kutovima i rubovima. Kompaktni oblik omogućuje precizan rad, čak i na teško dostupnim mjestima. Zahvaljujući funkciji brze izmjene s otvorenim nosačem, oštrica se može brzo i jednostavno zamijeniti, što rad čini posebno ugodnim. List pile kompatibilan je s većinom komercijalno dostupnih višenamjenskih alata, ali nije prikladan za Starlock višenamjenske alatne strojeve. To je praktičan alat za profesionalce i entuzijaste "uradi sam" koji cijene preciznost i izdržljivost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 1x Poluokrugli list pile od karbida (duljina 87 mm, debljina lista 1,2 mm, HCS/HM premaz, dijamantni premaz, kompaktan oblik, otvoreni nosač, prikladan za višenamjenske alate osim Starlocka)
Opseg isporuke
- 1x Poluokrugli list pile od karbida (duljina 87 mm, debljina lista 1,2 mm, HCS/HM premaz, dijamantni premaz, kompaktan oblik, otvoreni nosač, prikladan za višenamjenske alate osim Starlocka)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.