Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109263
- Kataloški br:
- 3403902 - 62
- Oznaka:
- 109263
- EAN:
- 4009311092632
- Kataloški br:
- 3403902 - 62
- Oznaka:
- 109263
- EAN:
- 4009311092632
Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109263
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogon | 1/2" |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 4.5 x 11 x 18.5 cm |
| Dužina | 4.5 cm |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Težina | 792 g |
| Sadržaj | 1 Set |
| Izlaz | unutarnji šesterokutni |
| Veličina ključa | 17 mm19 mm21 mm |
| Vrsta proizvoda | set Bitova i nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Originalni Einhell set od 3 udarnih nasadnih ključeva nudi idealno rješenje za zamjenu kotača i druge zahtjevne poslove. Nastavci duljine 80 mm izrađeni od mangan-fosfatiranog krom-molibdenskog čelika (CrMo) posebno su otporni na udarce i prikladni za upotrebu s visokim okretnim momentima. Svaka utičnica je označena bojama za brzo i jednostavno prepoznavanje veličine: plava za 17 mm, žuta za 19 mm i crvena za 21 mm. Potpuno zatvorena plastična navlaka pouzdano štiti lakirane i polirane aluminijske naplatke od ogrebotina. Set je kompatibilan sa svim standardnim udarnim ključevima i račvama s kvadratnim pogonom od 1/2". Set se isporučuje u M-CASE futroli s EVA umetkom u karbonskom dizajnu, što osigurava organiziranu i elegantnu pohranu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- CrMo čelični nastavci - 3 nastavka otporna na udarce s kvadratnim pogonom od 1/2" i duljinom od 80 mm, idealna za udarne ključeve.
- Plastična navlaka za zaštitu od ogrebotina - Sprječava ogrebotine na lakiranim i poliranim aluminijskim naplatcima, idealna za zamjenu kotača.
- Manganski fosfatirani čelik - Visoka otpornost i posebno dizajniran za visoki okretni moment.
- Prstenovi u boji - Prstenovi u plavoj, žutoj i crvenoj boji za brzo razlikovanje veličina 17/19/21 mm.
- EVA uložak u M-CASE setu isporučuje se u organiziranoj i vizualno privlačnoj kutiji s karbonskim dizajnom.
- Kompatibilnost - Pogodno za sve standardne udarne ključeve i račve s kvadratnim pogonom od 1/2".
Opseg isporuke
- 3x nasadna ključa (17 / 19 / 21 mm, duljina 80 mm, CrMo čelik, manganski fosfatirani, kodiranje boja: plava/žuta/crvena)
- 1x M-CASE (s EVA umetkom u karbonskom dizajnu)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)