Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109273
- Kataloški br:
- 3403901 - 62
- Oznaka:
- 109273
- EAN:
- 4009311092731
- Kataloški br:
- 3403901 - 62
- Oznaka:
- 109273
- EAN:
- 4009311092731
Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109273
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogon | 1/2" |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 4.5 x 11 x 18.5 cm |
| Dužina | 4.5 cm |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Težina | 810 g |
| Sadržaj | 1 Set |
| Izlaz | unutarnji šesterokutni |
| Veličina ključa | 17 mm19 mm21 mm |
| Vrsta proizvoda | set Bitova i nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Einhell-ov set udarnih nasadnih ključeva od 5 dijelova savršeno je rješenje za profesionalnu i sigurnu zamjenu kotača, posebno za osjetljive aluminijske naplatke. Sadrži tri nastavka duljine 80 mm izrađena od mangan fosfatiranog CrMo čelika u veličinama 17, 19 i 21 mm. Ova izdržljiva legura čini nastavke posebno robusnima i prikladnima za visoke okretne momente. Potpuno zatvorena plastična navlaka pouzdano štiti lakirane i polirane felge od ogrebotina. Priloženi plastični mjerač dubine profila omogućuje preciznu provjeru dubine profila gume do 35 mm. Set je nadopunjen bijelom kredom za označavanje guma, idealnom za označavanje guma tijekom skladištenja. Sve komponente su uredno pohranjene u M-CASE-u s EVA umetkom u karbonskom dizajnu, što je i praktično i vizualno privlačno. Set odgovara svim standardnim udarnim ključevima i račvama s 1/2" kvadratnim pogonom i posebno je dizajniran za automobilski sektor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 3x 80 mm nastavci - Otporni na udarce s 1/2" kvadratnim pogonom izrađeni od mangan-fosfatiranog CrMo čelika u dimenzijama 17 / 19 / 21 mm
- Plastična čahura - Sveobuhvatna zaštita od ogrebotina, posebno za osjetljive aluminijske naplatke prilikom zamjene kotača.
- Mjerač dubine profila - S dubinom mjerenja od 0 do 35 mm za preciznu procjenu profila gume
- Kreda za gume - Bijela kreda za označavanje gaznog sloja i bočnih strana guma, idealna za skladištenje guma.
- M-CASE s EVA umetkom - Organizirano spremište u karbonskom dizajnu za atraktivan izgled i zaštitu.
- Visoka snaga okretnog momenta - Idealno za upotrebu s udarnim ključevima pod velikim opterećenjima.
- Za automobilsku primjenu - Idealno za zamjenu kotača na lakiranim i poliranim felgama
Opseg isporuke
- 3x 80 mm nasadni ključevi (17 / 19 / 21 mm, mangan-fosfatirani CrMo čelik, plastična čahura)
- 1x mjerač dubine profila (0 do 35 mm, plastični)
- 1x kreda za gume (bijela)
- 1x M-CASE s EVA umetkom u karbonskom dizajnu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)