Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109283
- Kataloški br:
- 3403900 - 62
- Oznaka:
- 109283
- EAN:
- 4009311092830
- Kataloški br:
- 3403900 - 62
- Oznaka:
- 109283
- EAN:
- 4009311092830
Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109283
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogon | 1/2" |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 4.2 x 18 x 18.5 cm |
| Dužina | 4.2 cm |
| Širina | 18 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Težina | 1513 g |
| Sadržaj | 1 Set |
| Izlaz | unutarnji šesterokutni |
| Veličina ključa | 10 mm11 mm12 mm13 mm14 mm15 mm16 mm17 mm18 mm19 mm21 mm |
| Vrsta proizvoda | set Bitova i nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Einhell-ov set udarnih ključeva od 12 dijelova pouzdan je pomagač za automobilske radove, kao i za primjenu u industriji i obrtu. Izrađeni od manganom fosfatiranog CrMo čelika, nastavci mogu izdržati čak i najveće momente pritezanja i idealni su za zahtjevne zadatke. Šesterokutni nastavci pokrivaju uobičajene veličine od 10 do 21 mm i imaju jasno vidljivu oznaku za brzo pronalaženje prave veličine. Produžetak duljine 125 mm omogućuje pristup teško dostupnim vijcima, kao što su: B. u motornom prostoru ili na aluminijskim naplatcima. Set je kompatibilan sa svim standardnim račvama i udarnim ključevima s pogonom od 1/2". Pohranjen u robusnoj L-CASE futroli s EVA umetkom u karbonskom dizajnu, ne nudi samo zaštitu već i prozirno rješenje za pohranu. Za profesionalne mehaničare i entuzijaste "uradi sam" koji traže pouzdan alat, ovaj set je savršen izbor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- CrMo čelik - Nasadni ključevi otporni na udarce izrađeni od mangan-fosfatiranog CrMo čelika, savršeni za visoke okretne momente.
- Uobičajene veličine - S pokrivenošću od 10-21 mm svih važnih veličina za automobilski sektor.
- Ugravirana oznaka - Svaki nasadni ključ označen je Einhell logotipom i promjerom kako bi se omogućio brz odabir odgovarajuće veličine.
- Produžetak od 125 mm - Dugi produžetak nastavka olakšava pristup teško dostupnim mjestima, npr. B. u motornom prostoru ili šasiji.
- 1/2" kvadratni pogon - Nasadni ključevi su kompatibilni sa svim uobičajenim račvama i udarnim ključevima s 1/2" kvadratnim pogonom.
- L-CASE s EVA umetkom - Robusna pohrana s karbonskim dizajnom i automatskim zatvaranjem kopčom.
- Otporna na udarce - Dizajnirano za upotrebu pod velikim opterećenjima i zahtjevnim zadacima.
Opseg isporuke
- 11x nasadni ključevi (10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 mm)
- 1x produžetak utičnice (125 mm)
- 1x L-CASE s EVA umetkom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)