Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109288
- Kataloški br:
- 3403903 - 62
- Oznaka:
- 109288
- EAN:
- 4009311092885
- Kataloški br:
- 3403903 - 62
- Oznaka:
- 109288
- EAN:
- 4009311092885
Einhell Impact set Bitova i nasadnih ključeva 1/2" 109288
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogon | 1/2" |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 4.36 x 27.4 x 22.5 cm |
| Dužina | 4.36 cm |
| Širina | 27.4 cm |
| Visina | 22.5 cm |
| Težina | 2354 g |
| Sadržaj | 1 Set |
| Izlaz | unutarnji šesterokutni unutarnji nazupčani (XZN) TX |
| Veličina ključa | 17 mm19 mm21 mm |
| Vrsta proizvoda | set Bitova i nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Einhell-ov set udarnih nasadnih ključeva od 32 dijela idealan je izbor za zahtjevne automobilske primjene. Sadrži 18 udarno otpornih snažnih bitova izrađenih od S2 čelika duljine 30 mm i šesterokutnim vratilom od 10 mm u uobičajenim Torx, Hex i višezubim priključcima. Devet 40 mm nasadnih ključeva izrađenih od izdržljivog CrMo čelika pokrivaju veličine ključeva od 10 do 22 mm i optimizirani su za upotrebu s 1/2" kvadratnim nasadnim ključevima. Za veće zadatke dostupna su tri nasadna ključa od 80 mm u veličinama 17, 19 i 21 mm. Svi nastavci imaju potpuno zatvorenu plastičnu omotač koja štiti obruče od ogrebotina. Set je dopunjen adapterima izrađenim od CrMo i CrV čelika, koji omogućuju korištenje na udarnim ključevima, račvama i drugim alatima. Bilo da se radi o visokim okretnim momentima ili osjetljivim površinama – ovaj set nudi pouzdana rješenja za svaki izazov.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 18 udarnih bitova otpornih na udarce - Izrađeni od robusnog S2 čelika, duljine 30 mm, s šesterokutnom osovinom od 10 mm u Torx, Hex i višestrukim nazubljenjima, posebno za automobilske radove
- 9x 40 mm nasadnih ključeva - Otporni na udarce s 1/2" kvadratnim pogonom izrađenim od CrMo čelika u veličinama od 10 do 22 mm
- 3x 80 mm nasadna ključa - Otporni na udarce i izrađeni od CrMo čelika s 1/2" kvadratnim pogonom u veličinama 17, 19 i 21 mm
- Plastična navlaka - Sveobuhvatna zaštita felgi od ogrebotina zahvaljujući potpuno zatvorenoj, blago izbočenoj navlaki
- Svestran - Pogodno za automobilske primjene i visoke momente s udarnim ključevima i račvama
- Izdržljiv i robustan - Visokokvalitetni materijali poput S2 i CrMo čelika za tešku upotrebu
Opseg isporuke
- 18 udarnih bitova od 30 mm (Torx, Hex, višezubi, 10 mm šesterokut)
- 9x 40 mm nasadnih ključeva (10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 mm, CrMo čelik)
- 3x 80 mm nasadni ključevi (17 / 19 / 21 mm, CrMo čelik)
- 1x plastična navlaka
- 1x adapter za nasadni ključ (1/2" kvadrat)
- 1x adapter za bit (CrV čelik)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)