Einhell LED ručni reflektor TE-CL 18/2500 Li - Solo 4514152
- Kataloški br:
- 3556187 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3556187 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell LED ručni reflektor TE-CL 18/2500 Li - Solo 4514152
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni reflektor |
| Vrsta | LED |
| Svjetlosni domet (maks.) | 640 m |
| dim. | (D x Š x V) 13 x 10.5 x 22.3 cm |
| Težina | 600 g |
| LED | 7 |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1000 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 2500 lm |
| Širina | 10.5 cm |
| Visina | 22.3 cm |
| Dužina | 13 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.