Einhell LED svjetiljka na akumulator radno svjetlo TE-CL 18/1000 S Li - Solo 1000 lm 4514180
- Kataloški br:
- 3532244 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3532244 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell LED svjetiljka na akumulator radno svjetlo TE-CL 18/1000 S Li - Solo 1000 lm 4514180
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED svjetiljka na akumulator |
| Svjetlosni domet (maks.) | 5 m |
| dim. | (D x Š x V) 331 x 84 x 82 mm |
| Težina | 0.47 kg |
| LED | 15 kom. |
| Svjetlosni tok (visok) | 1000 lm |
| Širina | 84 mm |
| Visina | 82 mm |
| Dužina | 331 mm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.