Einhell Professional 3408360 GP-LS 18/35 Li BL-Solo škare za grane zaobilaženje
- Kataloški br:
- 3556199 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3556199 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell Professional 3408360 GP-LS 18/35 Li BL-Solo škare za grane zaobilaženje
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | škare za grane |
| Određene značajke | pogon na akumulator |
| Princip rezanja | zaobilaženje |
| Debljina rezanja | 35 mm |
| dim. | (D x Š x V) 99.2 x 17.3 x 8.9 cm |
| Dužina | 99.2 cm |
| Širina | 17.3 cm |
| Visina | 8.9 cm |
| Težina | 1.6 kg |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)