Einhell Professional 3433570 GP-LB 36/270 Li E BL-Solo akumulator puhalica za lišće mekana ručka
- Kataloški br:
- 3532235 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3532235 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell Professional 3433570 GP-LB 36/270 Li E BL-Solo akumulator puhalica za lišće mekana ručka
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | puhalica za lišće |
| Određene značajke | mekana ručka |
| Funkcija (puhalo lišća) | puhanje |
| Motor | akumulator |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 3.0 Ah |
| Brzina puhanja | 270 km/h |
| Težina | 2.24 kg |
| dim. | (D x Š x V) 1060 x 230 x 130 mm |
| Dužina | 1060 mm |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 130 mm |
| Baterijski napon | 36 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Razina zvučne snage | 100 dBA |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.