Einhell Professional 3433650 GP-LB 36/230 Li E BL-Solo akumulator puhalica za lišće bez akumulatora 36 V
- Kataloški br:
- 3438632 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3438632 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell Professional 3433650 GP-LB 36/230 Li E BL-Solo akumulator puhalica za lišće bez akumulatora 36 V
505.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
505.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Član Power X-Change obitelji, potrebne su 2 baterije od 18 V
- Motor bez četkica – veća snaga i dulje vrijeme rada
- Bezčetkice – 10-godišnje jamstvo na motor nakon registracije
- Uključujući turbo prekidač - za maksimalnu snagu puhanja
- 3-stupanjsko podesiva, uklonjiva cijev bez alata
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | puhalica za lišće |
| Određene značajke | bez akumulatora |
| Funkcija (puhalo lišća) | puhanje |
| Motor | akumulator |
| Radni napon | 36 V |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Težina | 234 kg |
| dim. | (D x Š x V) 873 x 169 x 266 mm |
| Dužina | 873 mm |
| Širina | 169 mm |
| Visina | 266 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Brzina zraka | 230 km/h |
| Razina zvučne snage | 94 dBA |
Opis
Opis
Einhell Professional akumulatorski puhač lišća GP-LB 36/230 Li E BL-Solo je snažan puhač lišća za učinkovitu upotrebu oko kuće i vrta. Puhač lišća član je Einhell Power X-Change obitelji, u kojoj se sve baterije, punjači i sistemski uređaji mogu fleksibilno kombinirati jedni s drugima. Tehnologija Twin-Pack od 36 V kombinira dvije baterije od 18 V za maksimalne performanse. Uređaj pokreće Einhell motor bez četkica. Ovaj motor bez četkica nudi veću snagu i dulje vrijeme rada od konvencionalnih motora s ugljičnim četkicama. Nakon online registracije, motor bez četkica dolazi s 10-godišnjim jamstvom. Snaga puhanja može se precizno podesiti za svaku primjenu pomoću kontrole brzine i dodatnog turbo prekidača. Puhač lišća postiže snagu puhanja do 890 m³/h i brzinu zraka od 230 km/h. Zahvaljujući uravnoteženoj ručki s mekim rukohvatom, bežični puhač lišća udobno i sigurno leži u ruci za rad bez umora. Ergonomska upotreba je također moguća zahvaljujući 3-stupanjskom podesivom puhalu i priloženom remenu za nošenje. Integrirani zidni nosač i odvojiva cijev također osiguravaju jednostavno skladištenje koje štedi prostor. Robusni metalni prsten na kraju puhala štiti od oštećenja i pomaže, na primjer, pri uklanjanju mokrog lišća. Isporuka ne uključuje bateriju ni punjač; dostupni su zasebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elektronička kontrola brzine
- Balansna ručka s mekim rukohvatom za ergonomski rad
- Integrirani zidni nosač za jednostavno spremanje
- Robusni metalni prsten za uklanjanje mokrog lišća
- Udoban remen za nošenje za udobno korištenje
Opseg isporuke
- pištolj za puhanje; remen za nošenje
Komentar
Isporuka bez baterije i punjača (prodaje se zasebno)
Sistemski zahtjevi
- Einhell Power X-Change sustav baterija
- Min. preporuka za PXC bateriju 2,5 Ah
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.