Eltako NR12-002-3X230V Nadzor mreže Broj relejnih izlaza: 2
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
2
Broj kontakata kao normalno otvoren
Broj kontakata kao otvarača
Broj relejnih izlaza
2
Dim.
(D x Š x V) 58 x 36 x 58 mm
Dubina
58 mm
Duljina
58 mm
Funkcija detekcije kvara faze
Da
Funkcija detekcije podnapona
Da
Funkcija detekcije prenapona
Funkcija otkrivanja asimetrije
Ne
Funkcija praćenja redoslijeda faza
Izlazi
Izvedba električnog priključka
vijčani spoj
Maksimalno dopušteno vrijeme odgode isključivanja
8 s
Minimalno podesivo vrijeme odgode isključivanja
0.1 s
Mjerni ulazi
3.
Radni napon
230 V
Raspon mjerenja napona
230-230 V
Sa odvojivim stezaljkama
Ne
Širina
36 mm
Tip
NR12-002-3X230V
Visina
58 mm
Vrsta napona za aktiviranje
AC
Vrsta proizvoda
praćenje mreže
Opis
Opis
Mrežni nadzorni relej s nadzorom rotirajućeg polja. Gubitak u pripravnosti samo 0,8 vata. Modularni uređaj za ugradnju na DIN šinu (2 KS). Za praćenje napona 230V izmjeničnog napona između 1 do 3 vanjska vodiča i neutralnog vodiča i za nadzor okretnog polja (u smjeru kazaljke na satu) u položajima okretnih sklopki 2Ph i 3Ph. U položaju L1 / L2 / L3 nadgleda se samo okretno polje, neovisno o mrežnom naponu. Ako L1 odbije, relej se odmah spušta bez rezervnog kašnjenja. Donji okretni prekidač na prednjoj ploči može se koristiti za podešavanje dva vučna ili povratna napona i određivanje broja nadgledanih vanjskih vodiča. U1: 161V obrnuti napon i 185V vučni napon. U2: 196V napon otpuštanja i 206V povlačni napon prema VDE 0100, dio 718 (ranije: VDE 0108, 1. dio). LED zaslon za primijenjen ispravan napon. Ako je polaritet pogrešan ili nedostaje vanjski vodič, LED brzo trepće. Otpustite RV s gornjim okretnim prekidačem podesivim od 0,1 do 8 sekundi. Dok vrijeme RV-a teče, LED će lagano treptati. Kašnjenje zatezanja 0,5s.