Eltako P3K12-230V Relej za nadzor faza
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
Broj kontakata kao otvarača
Dim.
(D x Š x V) 58 x 18 x 58 mm
Dubina
58 mm
Duljina
58 mm
Funkcija detekcije kvara faze
Da
Funkcija detekcije podnapona
Ne
Funkcija detekcije prenapona
Ne
Funkcija otkrivanja asimetrije
Funkcija praćenja redoslijeda faza
Izvedba električnog priključka
vijčani spoj
Mjerni ulazi
3.
Nazivni upravljački napon napajanja Us pri AC 50 Hz
230-230 V
Radni napon
230 V
Raspon mjerenja napona
230-230 V
Sa odvojivim stezaljkama
Širina
18 mm
Tip
P3K12-230V
Visina
58 mm
Vrsta napona za aktiviranje
AC
Vrsta proizvoda
zaštita od faze
Opis
Opis
Fazna kontrola, gubitak u pripravnosti samo 0,06 vata po putu. Modularni uređaj s 1 djeliteljskom jedinicom. Za optičko nadgledanje 1 do 3 vanjska vodiča 230V. Zaslon s tri crvene LED.