Eltako S91-100-12VAC
Kataloški br:
Oznaka:
S91-100-12VAC
Oznaka:
S91-100-12VAC
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Instalacija i površinska montaža
  • Ručnim radom
  • S pokazivačem položaja prekidača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du) 26 x 32 x 50 mm
Dubina
50 mm
Nazivni napon
12 V
Širina
26 mm
Stupanj zaštite
IP20
IP50
Visina
32 mm
Vrsta montaže
Nadžbuk
Vrsta proizvoda
impulsni prekidač
Opis
Opis
Ovo je sklopni relej pogodan za ugradnju i površinsku ugradnju. Uz to, ovo ima ručni rad i pokazivač položaja prekidača. Preklopni relej je širok 26 mm, a dubok 32 mm i širok 26 mm. Radni ciklus je 100%, potreba za upravljačkom snagom 4-5 W i kontaktna udaljenost 2 mm. Također se može koristiti kao elektronička impulsna sklopka ES61-UC, a univerzalni upravljački napon UC pokriva raspon napona 8-253V AC 50-60Hz i 10-230V DC.