Eltako SNT14-24V/24W DIN-napajanje (DIN-letva) 1 A 24 W 1 x
Tehničke specifikacije
1. Izlazni napon
24-24 V
Broj izlaza
1 x
Dim.
(Š x V) 36 mm x 58 mm
Dubina
58 mm
IP zaštita)
IP20
Izlazna snaga
24 W
Izlazna struja (maks.)
1A
Izlazna struja (max) - zaokružena
1A
Izlazni napon
24 V
Izlazni napon podesiv
Ne
Izlazni napon reguliran
Da
Izvedba električnog priključka
vijčani spoj
Izvođenje
24 W
Maksimalna izlazna struja 1
1A
Moguća montaža na DIN šinu
Da
Moguća montaža na zid
Ne
Nazivna izlazna struja 1
1A
Nazivni izlazni napon 1
24 V
Nazivni napon napajanja pri AC 50 Hz
230-230 V
Otpornost na kratki spoj
Potrošnja energije
0.2 W
Prikladno za serijsku ugradnju
Proizvođački dio br.
Širina
36 mm
Širina u jedinicama koraka
2
Širina ugradnje
36 mm
Stabilizirano
Stupanj zaštite
IP20
Tip
SNT14-24V/24W
Ulazni napon
230 V
Ulazni napon (nominalni)
230V AC
Veza
Schraubklemmen
Visina
58 mm