Eltako SNT14-24V/48W DIN-napajanje (DIN-letva) 2 A 48 W 1 x
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • / 2 A
  • 48 W Snaga
  • Ulaz1-fazni
  • Opseg ulaznog napona 230 V
  • Priključak (komponente): vijčane stezaljke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
1. Izlazni napon
48-48 V
Broj izlaza
1 x
Dim.
(Š x V) 72 mm x 58 mm
Dubina
58 mm
IP zaštita)
IP20
Izlazna snaga
48 W
Izlazna struja (maks.)
2A
Izlazna struja (max) - zaokružena
2A
Izlazni napon
24 V
Izlazni napon podesiv
Ne
Izlazni napon reguliran
Da
Izvedba električnog priključka
vijčani spoj
Izvođenje
48 W
Maksimalna izlazna struja 1
1A
Moguća montaža na DIN šinu
Da
Moguća montaža na zid
Ne
Nazivni izlazni napon 1
24 V
Nazivni napon napajanja pri AC 50 Hz
230-230 V
Otpornost na kratki spoj
Prikladno za serijsku ugradnju
Proizvođački dio br.
Širina
72 mm
Širina u jedinicama koraka
4
Širina ugradnje
72 mm
Stabilizirano
Stupanj zaštite
IP20
Tip
SNT14-24V/48W
Ulazni napon
230 V
Ulazni napon (nominalni)
230V AC
Veza
Schraubklemmen
Visina
58 mm
Vrsta izlaza (napajanje)
fiksni napon
Vrsta napona napona napajanja
DC
Vrsta proizvoda
Jedinica za napajanje s gornjom tračnicom (DIN tračnica)
Opis
Opis
Prebacivanje napajanje. Gubitak u pripravnosti samo 0,2 vata. S opterećenjem većim od 50% nazivne snage i uvijek s susjednim napajanjem s prekidačkim režimom, nazivne snage 12 W i s prigušivačima, potrebno je 1/2 stupnjeva ventilacijskog razmaka s DS12 distancima s obje strane. Stupanj učinkovitosti 86%. Stabilizirani izlazni napon ± 1%, niska zaostala pukotina. Otporno na kratke spojeve. Zaštita od preopterećenja i previsoke temperature isključivanjem automatskim spajanjem nakon ispravljanja pogrešaka (funkcija automatske obnove).