Eltako WNT15-12VDC/24W DIN-napajanje (DIN-letva) 2 A 24 W Content 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Izvedba | otpornost na kratki spoj |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| dim. | (D x Š x V) 58 x 18 x 58 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Visina | 58 mm |
| Dužina | 58 mm |
| Širina | 18 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | vijak |
| Određene značajke napajanja | podesivi izlazni napon stabilizirano |
| Proizvođač-br. dijela | 20000072 |
| Tip | WNT15-12VDC/24W |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 110 V/AC |
| Izlazni napon (max.) | 12 V |
| Izlazni napon (min.) | 12 V |
| Snaga | 24 W |
| Izlazni napon | 12 V |
| Width | 18 mm |
| Height | 58 mm |
| Depth | 58 mm |
| Built-in width | 18 mm |
| Suitable for distribution board | TRUE |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Voltage type (supply voltage) | AC |
| Power output | 24 W |
| Output voltage stabilized | TRUE |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Suitable for rail mounting | TRUE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Stabilized | TRUE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| 1st secondary output voltage | 12-12 V |
| Secondary voltage adjustable | FALSE |
| Rated supply voltage AC 50 Hz | 110-240 V |
| Short-circuit-proof | TRUE |
| Max. output current 1 | 2 A |
| Nominal value output voltage 1 | 12 V |
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
Opis
Opis
Preklopno napajanje širokog raspona. Nazivna snaga od 24W. Gubitak u stanju mirovanja samo 0,1 vata. Modularni uređaji za montažu na DIN-EN 60715 TH35 šinu. 1 podjela = 18 mm širine, 58 mm dubine. Za opterećenja veća od 50% nazivne snage i uvijek sa susjednim prekidačkim izvorima napajanja i prigušivačima, potreban je ventilacijski razmak od 1/2 jedinice s obje strane pomoću odstojnika DS12. Ulazni napon širokog raspona 88-264V AC (110V- 20% do 240V +10%). Stupanj učinkovitosti 91%. Stabilizirani izlazni napon ±1%, niska valovitost. Otporno na kratke spojeve. Zaštita od preopterećenja i previsoke temperature isključivanjem s automatskim uključivanjem nakon otklanjanja kvara (autorecovery funkcija).