Eltako WSZ155FBSS-16A MID brojač izmjenične struje digitalni 5 A 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Komada
Opis
Opis
Mobilni AC mjerač sa zaštitnim kontaktnim utikačem i zaštitnim kontaktnim spojem. Prikladno za unutarnju i vanjsku upotrebu. Maksimalna struja 16 A. Klasa zaštite IP54. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,4 vata. Dimenzije kućišta 155 x 60 x 82 mm, priključni kabel 1,5 m (uklj. utikač i spojnica). Klasa točnosti B (1%). Ovaj mobilni AC mjerač mjeri aktivnu energiju na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza. Vlastita potrošnja od samo maksimalno 0,4 vata aktivne snage se ne mjeri niti prikazuje. Prikaz se ciklički mijenja svakih 10 sekundi između akumulirane aktivne energije u kWh i trenutne potrošnje u kW. Startna struja je 20 mA. Zaslon se može čitati samo uz napajanje. Međutim, potrošnja se stalno pohranjuje i odmah se ponovno prikazuje nakon nestanka struje. Digitalni zaslon ima 7 znamenki. Do 99999,99 kWh prikazuju se dvije decimale, od 100000,0 kWh samo jedna. Mobilni AC mjerač opremljen je nosačem za jednostavnu montažu. Ovo se može lako ukloniti ako nije potrebno. Potrošnja energije prikazana je LED-om koji treperi 2000 puta po kWh.