EMERIO MS-125000 svestrani rezač MS-125000 bijela
Kataloški br:
Oznaka:
MS-125000
Oznaka:
MS-125000
Main product image
1/6
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
bijela
Dubina
250 mm
Izvođenje
100 W
Materijal
ne hrđajući Čelik
Plastika
Širina
330 mm
Širina rezanja (maks.)
17 mm
Specifičnosti kuhinjskih aparata
sklopivi
Bez BPA
Težina
1.4 kg
Visina
196 mm