Enermax ERV1000G-AHG-MAC PC napajanje 1000 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
ERV1000G-AHG-MAC
Oznaka:
ERV1000G-AHG-MAC
EAN:
Alternativno dostupni proizvodi:
Rasprodano
Prikaži alternativne proizvode
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) 1x
  • Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja1000 W
Modularnida
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.327
-12 V/DC0.4 A
+12 V/DC (1)83.3 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
20+4pol.1
6 + pola Pcle1
5pol. SATA3
Određene značajkeATX 3.1
Izlazna snaga751 W -
+3,3 V/DC20 A
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
Opis
Opis
80 PLUS® ZLATNI CERTIFICIRANO
REVOLUTION III 850W napajanje ima 80 PLUS® Gold certifikat s učinkovitošću do 93% pri standardnom opterećenju.
SPREMAN ZA ATX 3.1
REVOLUTION III 850W napajanje zadovoljava Intel ATX 3.1 standarde kako bi se osigurale vrhunske performanse za grafičke kartice koje zahtijevaju puno energije.
100% JAPANSKE KONDENZATORE
REVOLUTION III 850W napajanje uključuje 100% japanske industrijske kondenzatore s vrhunskim materijalima i proizvodnim procesima kako bi se osigurale stabilne i dosljedne performanse.
VENTILATOR S FLUIDNO-DINAMIČKIM LEŽAJEVIMA
FDB (fluid Dynamic Bearing) ventilator osigurava tihi rad uz dosljedne performanse hlađenja.
VISOKOKVALITETNI MREŽASTIM OBLOŽENIM KABLOVIMA
REVOLUTION III 850W napajanje ima visokokvalitetne, pojedinačno omotane kabele s češljevima za čisto i organizirano postavljanje. Modularni konektori, nagnuti na jednu stranu, omogućuju jednostavno usmjeravanje i upravljanje kabelima.