Facom 185A.20CPE plosnata okrugla kliješta 200 mm
Kataloški br:
Oznaka:
185A.20CPE
Oznaka:
185A.20CPE
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Proizvođač-br. dijela185A.20CPE
Dužina200 mm
dim.(D x Š x V) 200 x 90 x 3.6 mm
Širina90 mm
Visina3.6 mm
Težina192 g
Vrsta proizvodaplosnata okrugla kliješta
Opis
Opis
Tanke čeljusti s finim utorima s udubljenjem za okrugli materijal i rezačem žice sa strane
185: ravno pečenje
Posebno izdržljiva, indukcijski kaljena legura ugljičnog čelika laka za rezanje
Ergonomski, kemijski otporni poklopci od dva materijala sa: - Povratnom oprugom. - Zaporni prsten. (državni prsten povećava nazivnu duljinu za 10 mm)
Izvedba: kromirano, otporno na koroziju
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
  • 1x iglasta kliješta 200 mm CPE